0553 213 10 78   |   İtfaiye Meydanı Temmuz Sokak No:6 Opera - Ulus / ANKARA

HAKKIMIZDA

Ankara Ulusun Tarihi İtfaiye Meydanında Kurulmuş Firmamız 20 Yılı Aşkın Tecrübesiyle Siz Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.Ankara’da ikinci el eşya ve spot eşya sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan firmamız, temel olarak vatandaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir. Ticaret sektöründe pek çok firma rekabet içerisindedir ve dolayısıyla vatandaşlar en iyi faydayı sağlayabilecekleri, güvenilir bir firmayı tercih etmek istemektedirler. İşte firmamız bu bağlamda, şimdiye kadar bizi tercih eden müşterilerine tam güven ve memnuniyet sağlamıştır.

Misyonumuz;

Esasında firmamızın faaliyetlerindeki misyonumuzu hem alıcı hem de satıcılar açısından ayrıca ele almak isteriz.

Buna göre;

  • Alıcılar için piyasa geneline kıyasla oldukça makul bir fiyat seviyesinde ihtiyaç duydukları temel eşyaları satın alabilmelerini sağlıyoruz. Bunu yapabilmek için ise satıcılardan “hala kullanılabilir” nitelikte olan eşyaları temin ederek, bu eşyaları “ikinci el” niteliğinde satışa sunuyoruz. Öte yandan firmamız, çeşitli sebeplerden dolayı artık satışı gerçekleştirilmeyen mobilya veya beyaz eşyaları da mağaza bünyesinde “spot eşya” adı altında satışa sunmaktadır. Bu sayede Ankara genelinde ikamet etmekte olan alıcı vatandaşlarımız hem ikinci el hem de spot niteliğinde ihtiyaç duydukları eşyaları yüksek bir meblağ ödeme yapmaya gerek duymadan kolayca temin edebilmektedirler.
  • Satıcı vatandaşlarımız açısından misyonumuz ise sahip oldukları ancak artık çeşitli sebeplerden dolayı işlerine yaramayan eşyaları ideal bir fiyatta satın almak ve bu eşyaları, ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza ulaştırmaktır. Bu sayede satıcı vatandaşlarımız, ellerindeki eşyaları hem ihtiyaç sahiplerine bizim aracılığımız ile ulaştırmış oluyorlar hem de ellerinde artık işlerine yaramayan eşyaları belirli bir para miktarı karşılığında elinden çıkarmış oluyorlar.

Firmamız sonuç itibariyle hem alıcı hem de satıcı konumdaki vatandaşlar için en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Ankara’da kalitesi ve güvenirliğini kanıtlamış firmamız, hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz;

Vizyonumuz ise hem alıcı hem de satıcı vatandaşlarımız ise mevcut faaliyetlerimizi daha da genişletmektir. Bu amaç doğrultusunda mağazamızı genişletmek, araçlarımızı yenilemek temel hedeflerimiz arasındadır. Hem sayede hem satıcı hem de alıcı vatandaşlarımız için daha yüksek standartlarda hizmet vermeye devam edebileceğiz.

Siz de şimdi satış ya da alım işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.