0553 213 10 78   |   İtfaiye Meydanı Temmuz Sokak No:6 Opera - Ulus / ANKARA

Ev Eşyası Alım Satım

Ev eşyası alıp satanlar Ankara genelinde firmamız ev eşyalarınızı satın almakta ve aynı zamanda sizlere ihtiyaç duyduğunuz ev eşyalarını uygun bir fiyat dahilinde satışa sunmaktadır. Her türlü ev eşyaları alım satım işlemleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ankara ülkemizin başkenti olması dolayısıyla sürekli gelişen büyüyen ve bu durumlara bağlı olarak nüfusu artan bir şehrimizdir. Öğrenciler, Ankara’ya henüz taşınanlar ya da çeşitli nedenlerden dolayı ekonomik zorluklar yaşayan vatandaşlarımız genellikle ikinci el ya da spot türden eşyalar satın almayı tercih ediyorlar. Bu aşamada firmamız güvenilir olması ile tercih edilmektedir. Geniş bir mağazaya sahip olması ve sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermesi ile ev eşyası alıp satanlar Ankara genelinde tanınan bir firma olmuştur.

Firmamız ile iletişime geçerek ev eşyalarınızı bizlere kolayca satabilirsiniz. Özel aracımız ile gelerek eşyalarınızı alabiliyoruz. Öte yandan eğer uygun fiyatlı ev eşyası satın almak istiyorsanız da, sizlere hem ikinci el hem de spot olarak ihtiyaç duyduğunuz eşyaları temin etmeye hazırız.

Ev Eşyası Alıp Satanlar Ankara

Ev eşyası alıp satanlar Ankara çevresinde hizmet vermekte olan firmamız, evinizde uzun bir süredir kullandığınız ancak artık kullanmadığınız eşyalarınızı almaktadır. Bir ev içerisinde standart olarak; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak gibi beyaz eşya sınıfına giren eşyaların yanısıra oturma grubu, sandalyeler, yemek masası, baza, yatak, komidin gibi mobilya türüne ait eşyalar da bulunmaktadır. Ev eşyanızı özel aracımız ile almaya hazırız. Ankara’nın neresinde olursanız olun, bize sadece telefon açmanız yeterli olacaktır. Hizmet telefon numalarımız üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz zaman sizlerden eşyalarınıza dair bilgi alırız ve tahmini bir fiyat teklifi sunarız. Sonrasında ise sizlere kesin bir fiyat teklifi sunabilmemiz için belirli bir tarih ve adres vermenizi rica ederiz. Personellerimize belirteceğiniz tarih ve adreste eşyalarınızın yoğunluğunu, hangi tür eşyalar olduğunu ve ne kadar kullanışlı olduğunu inceleyerek, bu sayede sizlere kesin bir fiyat teklifini sunabileceğiz. Ardından kabul etmeniz durumunda personellerimiz titizlikle eşyalarınızı özel aracımıza yükleme işlemini gerçekleştirecek ve sizlerden artık işinize yaramayan ev eşyalarınızı alacaktır.

Ev Eşyası Alan Yerler Ankara

Ev eşyası alıp satanlar Ankara çevresinde faaliyet göstermekte olan pek çok firma ve kişiler var ancak bizler eşyalarınız için en iyi fiyat teklifini sunuyoruz ve personellerimiz her bir eşyanızı, belirlediğiniz tarihte gelerek titizlikle alıyorlar. Sonuç itibariyle deneyimi ile güven veren firmamız aynı zamanda ev eşyaları satın almak isteyen ancak sıfırdan satın alacak kadar fazla paraya sahip olmayan vatandaşlar için önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Ev eşyası alım satımı için geniş bir mağaza bünyesinde hizmet veren firmamız bu sayede her türden ev eşyalarını bulabilmenize imkan sağlamaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinası gibi ikinci el beyaz eşyalar ve spot beyaz eşyalar başta olmak üzere oturma grupları, yemek masası gibi mobil türüne dahil olan eşyaları da yine firmamızdan kolay bir şekilde temin edebilmeniz mümkündür. Piyasa geneline kıyasla oldukça makul seviyede satış gerçekleştiriyoruz.

Eşya alım satım işlemleri için sektörde güvenilir olduğunu kanıtlamış firmamız, tüm Ankara genelinde hizmet vermektedir. Bizimle kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilir, merak ettiğiniz sorular varsa yanıt alabilir ve aynı zamanda kolay bir şekilde hizmet talebinde bulunabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve size özel çözümler üretmek için hazırız. Beyaz eşyalar, mobilyalar ve her türlü elektronik eşyalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.